Salg Maskiner

Kim Glad Andersen

Area Sales Manager / Nord

+45 30340096

kim.glad@duroc.com

Torben Lykke

Area Sales Manager / Syd

+45 22837095

torben.lykke@duroc.com

Rasmus Nørregaard

Area Sales Manager / Fyn & Sjælland

+45 54558680

rasmus.norregaard@duroc.com

Salg Værktøj & Miljøprodukte

Henrik Bach Sørensen-Duroc MAchine Tool Danmark

Henrik Bach Sørensen

Area Sales Manager Tools / Oil Products

+45 42480740

henrik.bach@duroc.com
Thomas Pedersen-Duroc Machine Tool Denmark

Thomas Pedersen

Order Tools

+45 93633981

thomas.pedersen@duroc.com

Service og vedligeholdelse

Jimmy Skiffard-Duroc Machine Tool Denmark

Jimmy Skiffard

Service coordination / Spareparts

+45 40200299

jimmy.skiffard@duroc.com
Dennis Jensen-Duroc Machine Tool Denmark

Dennis Jensen

Service Engineer

+45 23489551

dennis.jensen@duroc.com

Stephan Pedersen

Service Engineer

+45 21603530

stephan.pedersen@duroc.com

Henrik Pedersen

Service Engineer

+45 54558567

henrik.pedersen@duroc.com

Brian Würfel

Service Engineer

+45 93634818

brian.wurfel@duroc.com

Økonomi

Tinna G. Hansen

Finance & HR Manager

+45 20738385

tinna.hansen@duroc.com

Ledelse

Sören Gerber

Søren Gerber

Managing Director

+45 21391119

soren.gerber@duroc.com

Fakturaadresse

Fakturaadresse

durocdk@pdf.scancloud.se