Salg Maskiner

Kim Glad Andersen

Area Sales Manager

+45 30340096

kim.glad@duroc.com

Torben Lykke

Project / Sales Area Manager

+45 22837095

torben.lykke@duroc.com
Sören Gerber

Søren Gerber

Managing Director

+45 21391119

soren.gerber@duroc.com

Salg Værktøj & Miljøprodukte

Henrik Bach Sørensen-Duroc MAchine Tool Danmark

Henrik Bach Sørensen

Area Sales Manager Tools / Oil Products

+45 42480740

henrik.bach@duroc.com
Jõrgen Kjeldsen-Duroc Machine Tool Denmark

Jørgen Kjeldsen

Order Oil Pruducts / Tools

+45 93633980

jorgen.kjeldsen@duroc.com
Thomas Pedersen-Duroc Machine Tool Denmark

Thomas Pedersen

Order Tools

+45 93633981

thomas.pedersen@duroc.com

Service og vedligeholdelse

Jimmy Skiffard-Duroc Machine Tool Denmark

Jimmy Skiffard

Service coordination / Spareparts

+45 40200299

jimmy.skiffard@duroc.com
Dennis Jensen-Duroc Machine Tool Denmark

Dennis Jensen

Service Engineer

+45 23489551

dennis.jensen@duroc.com

Stephan Pedersen

Service Engineer

+45 21603530

stephan.pedersen@duroc.com
Bjarne Lassen-Duroc Machine Tool Denmark

Bjarne Lassen

Service Engineer

+45 21427812

bjarne.lassen@duroc.com

Henrik Pedersen

Service Engineer

+45 54558567

henrik.pedersen@duroc.com

Fakturaadresse

Fakturaadresse

faktura.dk@duroc.com

Ledelse

Sören Gerber

Søren Gerber

Managing Director

+45 21391119

soren.gerber@duroc.com